Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Слідчі РФ порушили справу проти 15 суддів КС України за невизнання Криму російським

Росіяни вважають, що Україна порушила міжнародне право.

Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу стосовно 15 суддів Конституційного суду України.

У РФ посилаються на те, що служителі Феміди ухвалили рішення про визнання "Декларації про незалежність Криму" такою, що не відповідає Конституції України.

"Головним слідчим управлінням СК Росії порушено кримінальну справу стосовно суддів Конституційного суду України: Юрія Бауліна, Василя Бринцева, Сергія Вдовиченка, Михайла Гультая, Михайла Запорожця, Олександра Литвинова, Миколи Мельника, Сергія Саса, Олега Сергійчука, Ігоря Сліденко, Петра Стецюка, Олександра Тупицького , Наталії Шапталь, Станіслава Шевчука і Віктора Шишкіна. Вони підозрюються в скоєнні злочину, передбаченого ст. 136 КК РФ (порушення рівності прав і свобод людини і громадянина)", - пишуть на сайті слідчого комітету.

Слідство вважає, що такі дії мають дискримінаційний характер, оскільки порушують право народу на самовизначення, яке є одним з основоположних принципів міжнародного гуманітарного права.

Нагадаємо, Канада засудила будівництво і часткове відкриття Росією Кримського моста у Керченській протоці. Очільниця МЗС країни закликала РФ припинити порушувати міжнародне право.

США також засудили зведення Росією мосту на окупованому півострові, зазначивши, що "Крим є частиною України", Євросоюз назвав це ще одним порушенням РФ, а Велика Британія назвала відкриття мосту черговим прикладом бездумної російської поведінки. 

ВідеоКалендар тижня: судове визнання анексії Криму і космічна ракета зі штурвалом для пілота

Суддівський молоток забив перший цвях у труну російської агресії проти України. Третейський суд в Гаазі вперше в історії ухвалив рішення, за яким Росія мусить виплатити компенсацію українському бізнесу через анексію Криму. Успішно здійнялася в космос тепер вже пілотована ракета Ілона Маска "Фалькон-9".

Календар тижня: судове визнання анексії Криму і космічна ракета зі штурвалом для пілота

Залиште свій коментар

Вибір редакції