У Росії відкриють нові українські школи

Російське Міносвіти "дало добро" на відкриття у Москві та Пітері українських гімназій.

Міністерство освіти і науки Росії погодилось на створення у Москві та Санкт-Петербурзі українських гімназій, повідомив глава відомства Андрій Фурсенко.

"З приводу гімназії: міністерство підтримує створення таких гімназій і в Москві, і в Санкт-Петербурзі", - підкреслив міністр.

Він відмітив, що відповідна робота ведеться з керівниками департаменту освіти цих двох міст.

За словами міністра освіти РФ його відомство підтримує і зацікавлене в тому, щоб в таких гімназіях викладання було не лише російською мовою, але й українською.

"Це не пов'язано з паритетом: ми - вам, а ви - нам. Це пов'язано з тим, що з розвитком наших стосунків це дуже важливо і потрібно", - сказав Фурсенко.

За його словами, інтерес в навчанні в таких учбових закладах проявляють в Москві, Пітері та інших містах Росії.

Як повідомлялося, раніше міністр освіти і науки України Дмитро Табачник запропонував створити в Москві і Санкт-Петербурзі українські школи.

"Я б попросив вивчити питання створення української гімназії, української школи в Москві і Санкт-Петербурзі. У нас були звернення", - сказав Табачник в Москві на засіданні Підкомітету з питань гуманітарної співпраці Українсько-російської міждержавної комісії.

Нагадаємо, що сьогодні, 3 червня, президент Віктор Янукович попередив Дмитра Табачника, що звільнить його, якщо не побачить адекватної гуманітарної політики.

Читайте також:

У Донецьку закриють школу через церковний готель УПЦ МП

Табачник вирішив закрити кожну десяту школу

На Луганщині українську школу хочуть перетворити на офіс Партії регіонів

У Москві готові відкрити першу українську школу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: