У Росії впевнені, що статус мов – не внутрішня справа України

На думку депутата Держдуми Сергія Маркова, відповідно до сучасного міжнародного права, проблеми прав людини не є внутрішньою темою.

 Статус російської мови не є виключно внутрішньою проблемою України. Про це сказав депутат Державної Думи Росії Сергій Марков на прес-конференції в Києві.

"Статус російської мови не є справою України, оскільки, відповідно до сучасного міжнародного права, проблеми прав людини не є внутрішньою темою", - заявив Марков.

За його словами, російській стороні не байдуже, що відбувається в Україні і який статус має російська мова.

Марков також зазначив, що українські газети не належним чином розповідають про становище у Росії.

"Я не раджу читати українські газети. Я дуже поважаю українські ЗМІ, ми з ними працюємо, але, без сумніву, є деяка примітивізація… Українські ЗМІ прекрасно показують ситуацію всередині України, але часто примітивно висвітлюють те, що відбувається зовні", – сказав депутат.

Марков також наголосив, що в українській сучасній лексиці часто відбувається "підміна понять". Зокрема, він навів приклад "російської мови"

"Часто говорять "російська мова". Це груба помилка, яка спеціально робиться націоналістами. Тому що це ніяка не російська мова, а руська", – заявив Марков.

Нагадаємо, нещодавно Голова комітету з міжнародних справ Державної Думи Росії Костянтин Косачов заявив, що вважає небезпечним для суверенітету України надання російській мові статусу офіційної.

Читайте також:

У Львові просять відновити російський театр

Регіонали хочуть заборонити закривати російські школи

Росію попросили активніше зміцнювати російську мову в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: