У Росії впевнені: вільна Україна – покійник, залишається розклювати її

Російська правозахисниця прокоментувала часті візити партіарха Кирила в Україну: "Гайвороння не злітається на живе тіло, воно злітається на труп".

Вільна Україна перестала існувати. Саме цим пояснюються те, що в Україну часто приїздять представники російської влади та релігії, зокрема патріарх Кирило.

Про це заявила лідер Демократичного союзу Росії, правозахисниця Валерія Новодворська.

"Ви краще про наслідки подумайте. Гайвороння не злітається на живе тіло, воно злітається на труп. Отож, вони вважають, що вільна Україна – покійник. І залишається тільки розклювати її", - зазначила вона з приводу того, що Кирило прилітає в Україну вже вдруге за рік.

Правозахисниця переконана, що українцям давно пора зробити висновок про те, в якій країні вони живуть.

Як повідомлялося, 20 липня до України прибув Московський патріарх Кирило. Візит патріарха триватиме дев'ять днів і включатиме три міста: Одесу, Дніпропетровськ і Київ. Крім того, 23 липня патріарх у Криму зустрінеться з президентом Віктором Януковичем.

24 липня голова російського уряду Володимир Путін відвідає з коротким робочим візитом Крим, де зустрінеться з Януковичем. Під час майбутньої зустрічі планується розглянути "актуальні питання російсько-українських відносин та інші теми, що становлять взаємний інтерес".

Також патріарх планує відвідати міжнародне байкерське шоу в Севастополі разом з главою уряду Російської Федерації Володимиром Путіним та мером Москви Юрієм Лужковим.

Читайте також:

Патріарх Кирило розповів, як Чехов навчив його почуттю гумору

УПЦ МП запропонувала Януковичу ліквідувати Київський патріархат

Патріарх Кирило прилетить на дачу до Януковича на спеціальному літаку

Більшість українців вважають патріарха Кирила співвітчизником

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: