У Росії вважають, що Україна все ж таки хоче у Митний союз

Росія постійно отримує запити від українських партнерів про те, що таке Митний союз, як він функціонує, які переваги сьогодні вже мають партнери по Митному союзу.

Україна активно цікавиться Митним союзом Росії, Білорусії і Казахстану. Про це заявив перший віце-прем'єр РФ Ігор Шувалов.

"Росія не активніше пропонує Україні вступити до Митного союзу, в усякому разі не більш активно, ніж сама Україна цікавиться цим форматом", - сказав він.

За словами Шувалова, РФ отримує запити від українських партнерів про те, що таке Митний союз, як він функціонує, які переваги сьогодні вже мають партнери по Митному союзу.

"Українська сторона задає питання, як розвивається формат Митного союзу. Ми на ці питання відповідаємо, і вважаємо, що в інтересах Казахстану, Білорусії, Росії та Україні, якщо б формат Митного союзу був розширений", - зазначив він.

"Це переваги, які отримали б усі держави, які утворили в такому форматі Митний союз. Однобічних переваг у такого формату не буде ні в кого", - сказав Шувалов.

У свою чергу перший віце-прем'єр Андрій Клюєв зазначив, що "ми дуже уважно в Україні вивчаємо ситуацію, яка складається в рамках Митного союзу".

"Ми від наших колег отримали всю нормативну базу, яка була підготовлена ​​протягом останніх років. Ми вивчаємо функціонування Митного союзу - які переваги і недоліки має", - сказав він.

При цьому Клюєв підкреслив, що хоче відразу випередити запитання про те, буде чи ні Україна вступати у Митний союз.

"Для того, щоб Україна вступила до Митного союзу, нам необхідно буде пройти дуже серйозну внутрішньодержавну процедуру. Тому однозначно відповісти на це питання я не можу. Тим не менш, ми проявляємо величезний інтерес до Митного союзу", - сказав він.

На питання про формат співпраці України з Митним союзом "3+1", який запропонував президент Віктор Янукович, Клюєв відповів: "Зараз якраз цей формат відпрацьовується".

Читайте також:

Кабмін визнав вільну торгівлю з ЄС і союз з Росією несумісними

Ющенко: Митний союз загрожує Україні втратою незалежності

Росія пообіцяла Україні 100 млрд доларів за вступ до Митного союзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: