У Росії запропонували створити Велику Україну від Карпат до Сахаліну

Пропонується уніфікувати політичні, соціальні, економічні, фінансові, військові та інші стандарти України, Росії та Білорусі, ввести єдину валюту і митні правила.

Україні запропонували до 2020 року об'єднатися з Росією і Білоруссю в одну Велику Україну.

Про це йдеться у листі депутата Держдуми Російської Федерації, голови комітету з питань економічної політики і підприємництва Федорова на адресу народного депутата Верховної ради України Остапа Семерака.

"Ми переконані в тому, що головною і ключовою умовою реалізації нашого геоісторичного проекту є послідовне інтеграційне державне будівництво з метою створення до 2020 року нової високоефективної Українсько-Білорусько-Російської держави зі столицею в Києві, що об'єднує регіони від Кольського півострова до Криму, від Карпат до Сахаліну, від Бугу до Байкалу, "- говориться в повідомленні.

Депутат пропонує уніфікувати політичні, соціальні, економічні, фінансові, військові та інші стандарти трьох держав, ввести єдину валюту і митні правила.

За даними Семерака, подібні листи отримали щонайменше 50 депутатів українського парламенту.

Жоден з них, на думку нардепа, публічно не відреагував на подібне звернення.

Пропозиція депутата Держдуми РФ змінити державні кордони нинішньої України, її статус поки не стали предметом розгляду Ради Нацбезпеки та оборони, не викликали зацікавленості СБУ та зовнішньої розвідки.

Читайте також:

Янукович назвав умову вступу України до ЄЕП

Ющенко впевнений, що Янукович підкоригує погляди відносно Росії

Росія нагадала Януковичу про його обіцянки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: