Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії заявляють, що в українця Гриба немає проблем зі здоров’ям

У РФ кажуть, що препарати для лікування Грибу надаються відповідно до рекомендацій лікарів.

Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова надіслала відповідь на запити омбудсмана України Валерії Лутковської щодо стану здоров'я утримуваного в Краснодарському СІЗО  українця Павла Гриба.

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого з прав людини в Україні.

Москалькова повідомляє, що після прибуття до СІЗО Росії Гриб пройшов медичний огляд і був взятий під диспансерний нагляд за наявними хронічними захворюваннями.

Також вона зазначила, що 18 вересня цього року у Краснодарській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги Павло Гриб пройшов обстеження щодо наявності у нього тяжкого захворювання, яке могло б стати перепоною для тримання під вартою. У Росії заявляють, що лікарська комісія не виявила в українця подібних хвороб.

ВідеоРосійська ФСБ відповіла на запит Києва щодо надання лікарської допомоги для Павла Гриба

«Наразі загальний стан здоров’я Павла Гриба оцінюється лікарями-спеціалістами як задовільний, він перебуває під динамічним наглядом медичних працівників, отримує призначене лікування в амбулаторних умовах. Препарати для лікування йому надаються відповідно до рекомендацій лікарів і наявних захворювань», – йдеться у листі Омбудсмана РФ.

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня у Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили. Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції