Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Росії зник український політв’язень, який нещодавно оголошував голодування

Його адвокату не повідомили, куди саме його вивезли.

У СІЗО російського міста Ростов-на-Дону зник український політв'язень, кримськотатарський правозахисник Емір-Усеїн Куку.

Про це, посилаючись на адвоката політв’язня Сергія Локтєва, написав на своїй сторінці у Facebook юрист Олександр Попков.

"У Ростові-на-Дону зник кримськотатарський правозахисник Емір-Усеїн Куку. Адвокату Локтєву, який приїхав до СІЗО відмовили в допуску під приводом того, що Куку вивезли. Куди не говорять", - заявив він.

В Ростове-на-Дону пропал крымскотатарский правозащитник Эмир-Усеин Куку. Приехавшему в СИЗО адвокату Локтеву отказали в...

Опубліковано Александром Попковим Вівторок, 10 липня 2018 р.

До пошуків зниклого політв'язня долучилась і міжнародна правозахисна організація Amnesty International.

"Зараз дуже важливо привернути увагу якомога більшої кількості людей до зникнення Еміра-Усеїна! Людина, яка відважно боролася з насильницькими зникненнями не має ось так просто зникнути сама!" - закликають правозахисники.

‼️УВАГА, дуже тривожна інформація! У Ростові-на-Дону зник  кримськотатарський правозахисник Емір-Усеїн Куку! Нагадуємо,...

Опубліковано Amnesty International Ukraine Вівторок, 10 липня 2018 р.

Нагадаємо, фігурант ялтинської "справи Хізб ут-Тахрір" кримськотатарський правозахисник Емір-Усеїн Куку оголосив голодування 26 червня, у день свого народження. Це протест проти сфабрикованих справ щодо нього та інших несправедливо арештованих. 

2016 року Еміра-Усеїна Куку затримали на території окупованого Криму за підозрою в причетності до організації "Хізб ут-Тахрір", яка вважається в Росії терористичною, і взяли під арешт.  Потім ув'язненого відправили на примусову психіатричну експертизу, з якої його повернули до СІЗО 9 січня 2017 року.

Відео19 кримських мусульман залишаються з ґратами через сфальшовану справу про "тероризм"

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції