Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У російському СІЗО "Лефортово" перебувають щонайменше 30 українців

В Росії також бачать в цьому непрямі свідчення того, що засуджених готують до передачі на батьківщину.

Щонайменше 30 українців зараз утримуються в російському СІЗО, серед них як мінімум п'ятеро з так званого «списку Сенцова».

Це підтвердив у розмові з агентством ТАСС відповідальний секретар столичної Громадської спостережної комісії Іван Мельников.

За його словами, є непрямі свідчення того, що засуджених готують до передачі на батьківщину. При цьому правозахисників до громадян України не допустили.

Нагадаємо, що минулої весни режисер Олег Сенцов, був незаконно засуджений до 20 років за звинуваченням у підготовці теракту, оголосив голодування. Він вимагав звільнити «українських політичних в'язнів» на території Росії. У списку більше 60 осіб. Цього літа омбудсмени склали попередній план по поверненню додому громадян двох країн.

Відео П'ятьох українських політв’язнів перевели до Московського СІЗО - правозахисник

Така інформація з'явилась у російських правозахисників та журналістів. Володимира Балуха, Станіслава Клиха, Олександра Кольченка, Павла Гриба і Миколу Карпюка, за їхніми даними, перевезли з різних частин Росії до слідчого ізолятора "Лефортово". Прямого підтвердження інформації поки немає.  

П'ятьох українських політв’язнів перевели до Московського СІЗО - правозахисник

Залиште свій коментар

Вибір редакції