У розділі "Дружина президента" на сайті Януковича немає жодної новини

Офіційний сайт глави держави жодним чином не висвітлює діяльність дружини президента Людмили Янукович.

Розділ Дружина президента
Скріншот розділу "Дружина президента" на сайті глави держави
На офіційному сайті президента Віктора Януковича в розділі "Дружина президента" немає жодної новини про діяльність Людмили Янукович, хоча пройшов уже рік з моменту вступу лідера регіоналів на посаду глави держави.

У розділі "Новини", а саме у підрозділах "Дружина президента", "Дружина президента: Виступ" і "Дружина президента: Публікації" на офіційному сайті президента немає жодної інформації про першу леді.

Як відомо, Людмила Янукович очолює благодійний фонд "Від серця до серця", але не настільки публічна, як її попередниці Катерина Ющенко і Людмила Кучма.

На початку 2011 року перша леді з'являлася на світських заходах не досить часто, і в основному - у межах Донецької області.

Наприклад, в лютому вона взяла участь у відкритті благодійного гала-концерту Відкритого православного фестивалю дитячої та молодіжної творчості Іскорка Божа в Донецьку. У березні дружина президента відвідала VII Міжнародний конкурс балету імені Сержа Лифаря, під патронатом якої і проходить цей конкурс у Донецьку.

Нагадаємо, після інавгурації Януковича 25 лютого 2010 року зміст офіційного сайту президента України змінився.

Так, ім'я нового президента і його електронний підпис були винесені у верхню частину сайту. Також на сайті з'явилася біографія Януковича, а от банери про Голодомор з ресурсу зникли, хоча пізніше сам розділ був повернутий.

Читайте також:

Прес-секретар Януковича заробила у 20 разів більше його дружини

Дружина Януковича змінила імідж і наділа високі підбори

Людмила Янукович зі сльозами пообіцяла помирити Схід і Захід

Син Януковича потрапив до сотні найбагатших українців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: