Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У розетці кабінету карного розшуку поліції Рівненщини знайшли "прослушку"

Хто встановив "жучка" і слухав розмови правоохоронців – наразі невідомо.

В одному з підрозділів Нацполіції на Рівненщині знайшли підслуховуючий пристрій. У місцевих ЗМІ з'явилась інформація, що "жучок" могли встановити злочинці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Власні джерела ТСН розповіли, що він був умонтований у розетці кабінету співробітників карного розшуку. Справу взялися розслідувати військова прокуратура та СБУ. Правоохоронці мають з'ясувати, хто встановив у поліції "прослушку" і для чого.

Водночас говорити на камеру про те, що це справа рук когось зі "своїх", у поліції не хочуть. "Говорити про те, що сюди могли потрапити посторонні особи – ми не можемо так стверджувати. Тому що це – режимне приміщення, яке охороняється. Хто встановив – буде встановлено в ході досудового розслідування", - наголосив речник ГУ Нацполіції у Рівненській області Антон Крук.

ВідеоНа Рівненщині у підрозділі Нацполіції знайшли підслуховий пристрій

Власні джерела ТСН розповіли, він умонтований у розетці кабінету співробітників карного розшуку. У місцевих ЗМІ з'явилась інформація, що пристрій могли встановити злочинці. Справу взялися розслідувати військова прокуратура та СБУ. 

На Рівненщині у підрозділі Нацполіції знайшли підслуховий пристрій

Залиште свій коментар

Вибір редакції