Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У розважальному центрі в Миколаєві двоє дорослих побили чужу дитину

Батьки позиватимуться до суду, бо прокуратура порушувати справу відмовилася.

Синцями закінчився похід до дитячого розважального центру для 14-річного підлітка з Миколаєва. Хлопця побила подружня пара за те, що він образив їхніх дітей, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Хлопець розповідає, стрибав із братом на батуті, коли компанія дітей, що гралися поруч, почали до них чіплялися. Одного хлопець відштовхнув. Такої реакції дорослих на конфлікт не очікував.

"Тітка вдарила отак долонею по обличчю, а дядько отак узяв – і відкинув", - розповів Микита Підвисоцький.

Матір каже, що очікувала вибачень за таку поведінку. Однак у відповідь почула образи і на свою адресу.

"Сказали, що з таким бидлом, як ми, спілкуватися не будуть, що наш син – моральний урод, котрий заслуговує такого покарання", - розповіла Марина Підвисоцька.

Вона побачила свою дитину з припухлим обличчям і синцями на шиї, коли прийшла. Працівники розважального центру заявили, що не зобов'язані були захищати дитину: вся відповідальність покладена на батьків.

Адвокат кривдників дитини оперує довідками про побиття Микитою дітей цієї пари. Кажуть, до хлопця підходили запитати, де його батьки, щоб висловити претензії. Але той почав нецензурно лаятися.

Попри те, що конфлікт зафіксували камери відеоспостереження, і там чітко видно, як чоловік та жінка лупцюють неповнолітнього, до відповідальності нікого не притягнули.

Батьки Микити зафіксували побої та звернулися до поліції. Там кажуть, що справу гальмує прокуратура. Там кажуть, що доказів замало.

Днями стався інший кричущий випадок. У Львові викладач академії сухопутних військ жорстоко покалічив першокурсника.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Відео Синцями закінчився похід до дитячого розважального центру для 14-річного підлітка з Миколаєва

Залиште свій коментар

Вибір редакції