У руйнуванні Леніна на Одещині комуністи звинуватили румунську агентуру

КПУ розглядає акт вандалізму, здійснений 28 червня на Одещині,  "як акцію румунської агентури впливу".

пам’ятник леніну в рені
Антоніна Бондарева
Ленін у Рені
Одеський обласний комітет Компартії розглядає акт вандалізму - руйнування пам’ятника Леніну, здійснений 28 червня в Рені, як акцію румунської агентури впливу.

Про це йдеться в заяві Одеського обласного комітету КПУ, прийнятій 3 липня, зазначає прес-служба партії.

КПУ розглядає акт вандалізму "як акцію румунської агентури впливу".

"Враховуючи, що дії вказаної агентури кінцевою метою ставлять відділення частини української території і приєднання її до Румунії, очевидні дії, направлені на порушення територіальної цілісності України, а подібні дії знаходяться у сфері компетенції СБУ України", - сказано в заяві.

У тексті зазначено, що у день вандалізму, 28 червня, оголошена "прорумунськи налаштованим в.о. президента Молдови (Міхая Гімпу – ред.) днем радянської окупації".

Наголошується, що він проводить "політику реваншистських політичних кіл Румунії, направлену на поглинання Молдови і відновлення території Румунії в довоєнних кордонах".

Згідно з резолюцією, підготовка реваншу йде вже давно і на території України. Порушуючи законодавство, громадяни України, які проживають на територіях, на які претендує Румунія, одержують румунські паспорти.

З них створюється п'ята колона румунської агентури впливу, яка веде активну пропаганду на користь Румунії. Це має місце і в Ренійському районі Одеської області, сказано в заяві.

Одеський обласний комітет КПУ вимагає від СБУ розслідування вказаного акту вандалізму, виявлення і покарання не тільки безпосередніх виконавців акту, але і його замовників.

Нагадаємо, у ніч на 29 червня в центральному парку міста Рені Одеській області невідомі вандали зруйнували пам'ятник Леніну. Невідомі накинули на пам'ятник трос, після чого за допомогою машини зірвали його з п'єдесталу. Від статуї на п'єдесталі залишилися тільки ноги.

Читайте також:

На Одещині невідомі зірвали пам’ятник Леніну з п’єдесталу

Ректор КПІ відмовився відраховувати студента, який відбив Леніну ніс

Леніна поставили навколішки перед пам'ятником жертвам Голодомору

У Севастополі до пам'ятника Леніну поклали перегній

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: