У СБУ пояснили зникнення "Козака-переможця" з сайту

Дата публікації
Перегляди
6580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У СБУ пояснили зникнення "Козака-переможця" з сайту

Фото: СБУ

Також у відомстві запевнили, що пам’ятник "стояв, стоїть і буде стояти".

Зображення пам'ятника захисникам Незалежності, який має назву "Козак-переможець", зникло з "шапки" офіційної веб-сторінки Служби безпеки України через оновлення сайту.

Про це заявили у пресслужбі СБУ.

"Фото козака зникло із сайту, бо зараз відбувається його технічне й дизайнерське оновлення. Жодної конспірології. "Козак-переможець" і надалі буде знаковим та важливим образом для СБУ", - наголосили у відомстві.

Також у СБУ анонсували початок роботи нового сайту - наприкінці березня, "якщо дедлайни не згорять".

"Буде більш інформативним та доступним для всіх, кого цікавить робота та результати Служби. І це не всі зміни. На черзі - реформа Служби після ухвалення нового закону "Про СБУ". За цим також пильно стежте. Це мотивує нас ставати ще більш ефективними", - додали у спецслужбі.

Водночас у пресслужбі запевнили, що пам’ятник захисникам Незалежності України "стояв, стоїть і буде стояти" біля будівлі СБУ та є одним із символів Служби.

"А ми як ловили зрадників, так і ловитимемо. Лише за останній тиждень впіймали 4 бойовиків-сепаратистів. А ще, серед іншого, затримали кількох хабарників і попередили розтрат на 100 млн гривень, зірвали замовне вбивство та ліквідували російську ботоферму. Тож зрада скасовується. Співробітники СБУ щодня захищають країну, бо козацький дух у них в серцях. І це – головне", - резюмували у СБУ.

Пам`ятник захисникам Незалежності України стояв, стоїть і буде стояти біля будівлі СБУ та є одним із символів Служби. А...

Опубликовано Служба безпеки України Вторник, 4 февраля 2020 г.

Нагадаємо, напередодні, 3 лютого, користувачі помітили, що з сайту Служби безпеки України зникло зображення пам’ятника під назвою "Козак-переможець", а на його місці з’явилась контактна інформація. Сам пам’ятник розміщений біля будівлі спецслужби в Києві.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
6580
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація