Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У СБУ відзвітували, що отримали матеріали справи про корупцію у НАЗК

Слідчі почали вивчати інформацію, надану екс-очільницею Департаменту фінконтролю Нацагентства Соломатіною.

Служба безпеки України отримала від Національного антикорупційного бюро матеріали щодо можливої корупції в НАЗК.

Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

"Щойно Служба безпеки України отримала від НАБУ у встановленому законом порядку матеріали кримінального провадження, зареєстрованого за оприлюдненою Ганною Соломатіною інформацією щодо можливих зловживань у Нацагентстві із запобігання корупції", - йдеться у повідомленні.

За даними відомства, слідчі СБУ вже розпочали вивчення матеріалів справи.

Окремо зазначається, що до СБУ звернувся адвокат Соломатіної із заявою щодо забезпечення її охороною, яка також буде розглянута відповідно до вимог законодавства.

Щойно Служба безпеки України отримала від НАБУ у встановленому законом порядку матеріали кримінального провадження зареє...

Опубликовано Служба безпеки України 28 ноября 2017 г.

Нагадаємо, раніше голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила своє керівництво в особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки. Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій "недостовірною інформацією". 

Після цього Соломатіна попросила надати їй охорону. Наразі її охороняють п’ятеро людей.

Згодом екс-очільниця Департаменту фінконтролю НАЗК оприлюднила переписку із "куратором Адміністрації президента", з якої випливає, що АП впливає на агентство.

Залиште свій коментар

Вибір редакції