У СБУ заявили про спробу дискредитації спецслужб

СБУ офіційно заявила, що у спецслужбі не працює співробітник, який нібито чинив тиск на журналіста, і розцінює цей інцидент як частину спланованої акції проти відомства з метою ослабити його.

Служба безпеки України розцінює інцидент, пов'язаний із заявою журналіста Артема Скоропадського про нібито тиск на нього з боку співробітника СБУ, який представився Артемом Ковальовим, "як частину спланованої акції, яку ведуть корупціонери" проти СБУ.

Як повідомляє прес-служба відомства, метою подібної акції є ослаблення СБУ як органу, уповноваженого державою на боротьбу з корупцією. Це є ще одним підтвердженням вірності шляху, яким рухається СБУ в питаннях викорінення корупції, зазначено у повідомленні.

При цьому, у відповідність з розпорядженням голови СБУ Валерія Хорошковського, була проведена службова перевірка цього інциденту. За результатами перевірки, співробітник на ім'я Артем Ковальов в СБУ не працює.

У зв'язку з цим СБУ звернулася до Скоропадського з проханням надати вичерпну інформацію про людину, яка видавала себе за співробітника спецслужби.

"Ми проведемо відповідне розслідування і встановимо цю особу і його спільників, які намагаються скомпрометувати СБУ в очах громадськості і відвернути її увагу від нагальних проблем забезпечення державної безпеки, і, перш за все, боротьбу з корупцією", - наголосив глава СБУ Валерій Хорошковський.

Нагадаємо, раніше Скоропадський заявив, що співробітники СБУ провели з ним неформальну зустріч, під час якої попросили утриматися від спілкування з опозиційними силами, а також пригрозили депортацією.

Читайте також:

СБУ пригрозила депортувати журналіста за спілкування з опозицією

Банкова хоче від журналістів самоцензури

Прокурор вимагає завести справу на журналістів, які написали про його "Лексус"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: