У селі біля Львова спалах коронавірусу: захворіла і сімейна лікарка, яка вела активно прийом

Дата публікації
Перегляди
4909
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У селі біля Львова спалах коронавірусу: захворіла і сімейна лікарка, яка вела активно прийом

Фото: Pexels

Тут нині облаштовують карантинні пости

Спалах коронавірусу у селі Давидів на Львівщині, де уже інфіковано 20 людей, йдеться в ТСН.12.00.

Більшість із захворілих не пов’язані між собою, тобто джерел зараження кілька, і інфікованих може бути дуже багато. Вже відомо, що хворі контактували майже із ста сорока людьми. І одна з заражених - сімейна лікарка, яка встигла прийняти багатьох пацієнтів. Тож сільська рада звернулася до Львівської ОДА, з проханням ізолювати село. Тут нині облаштовують карантинні пости - поліцейські стоять на основних виїздах з села. А другорядні виїзди, де ґрунтова дорога - перекрили бетонними плитами.

Втім ці блокпости скоріше номінальні, адже їх спокійно можна перетнути навіть без вимірювання температури. Її пасажирам та водіям тут міряють кожні кілька годин, а не постійно.

У самому селі працює гучномовець, через рупор поліція сповіщає, щоб люди не виходили із дому без зайвої потреби. Але вулиці у селі не порожні, тут їздять авто і ходять люди. У селі мають провести  дезінфекцію вулиць, магазинів, під’їздів у багатоповерхівках та громадських місць. А ще тестування мешканців, які були контактні. 

Село Давидів у Львівській області закрили на карантин через спалах коронавірусу

Село Давидів у Львівській області закрили на карантин через спалах коронавірусу

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Наступна публікація