Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У селі Київської області виник конфлікт через зведення нового храму ПЦУ

У селі Київської області виник конфлікт через зведення нового храму ПЦУ

Місцевий священник повернувся в лоно Московського патріархату.

У суботу, 20 червня, у селі Морозівка Київської області заклали перший камінь нового храму Православної церкви України. Прихильники Московського патріархату влаштували акцію протесту. Громада села ще на початку минулого року більшістю голосів підтримала перехід з російської до української церкви.

Священник спершу пристав на бік людей, а за пів року дав задню. Повернувся в лоно Московського патріархату. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Так, побудувати храм планують на околиці села. У суботу біля майбутньої церкви пройшли два мітинги, які розділяли поліцейські авто. З однієї сторони брали участь ветерани-атовці та батьки загиблих на війні воїнів, які підтримують будівництво. З іншої - люди, вірні московській церкві, які проти будівництва на пустирі.

Конфлікт між цими групами почався давно.

Той самий священник одночасно і депутат. На початку 2019 року він перейшов до ПЦУ. За кілька місяців передумав та повернувся у російську церкву, покаявшись перед російським єпископом на колінах. Громада цей вчинок не підтримала.

Відео У селі Морозівка виник конфлікт через зведення нового храму православної церкви України

Церковний конфлікт. У селі Морозівка на Київщині сьогодні заклали перший камінь нового храму православної церкви України. Під галас акції протесту прихильників московського патріархату. Громада села ще на початку минулого року більшістю голосів підтримала перехід з російської до української церкви. Священник спершу пристав на бік людей, а за півроку – дав задню, повернувся в лоно московського патріархату.  

У селі Морозівка виник конфлікт через зведення нового храму православної церкви України

Зрештою, ділянку землі для будівництва власного храму громаді надали місцеві підприємці.

Ближчим часом буде розроблено проєкт нового храму.

Залиште свій коментар

Вибір редакції