Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У селі на Харківщині зафільмували 11-річного водія, який їздить без дорослих

Місцеві кажуть, що хлопець постійно за кермом, а захисники родини стверджують, що це був одиничний випадок.

На Харківщині в селі Пересічне свідки зафільмували, як діти на євроблясі самостійно приїхали на заправку. Відео збурило жителів села - мовляв, дітей за кермом тут бачать часто, ті ганяють сільськими дорогами з дозволу батьків, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Відео з дітьми в машині зафільмували свідки. Хлопчик років 11 - за кермом. Жодного дорослого в машині не було, запевняють працівники заправки.

“Заправник вийшов, пістолет вставив, але оператор не заправляв. Якийсь кіпіш почався, хтось почав знімати, всі почали кричати “викликайте міліцію””, - розповідають свідки.

ВідеоНа Харківщині діти на "євроблясі" розсікають сільськими дорогами

У селі Пересічне очевидці зафільмували, як діти на "євроблясі" самостійно приїхали на заправку. Відео збурило жителів села, мовляв, дітей за кермом тут бачать часто - ті розсікають сільськими дорогами із дозволу батьків. Чи так це було цього разу - з'ясовувала ТСН.  

На Харківщині діти на "євроблясі" розсікають сільськими дорогами

Утім, до поліції справа не дійшла, бо дитина просто розвернула авто і поїхала геть. Не на камеру місцеві розповідають, що цього малого за кермом Toyota на євробляхах бачать часто.

Автор відео спілкуватися з нашою знімальною групою відмовився, мовляв, побоюється помсти батьків хлопчика. Батько дитини - місцевий бізнесмен. Мама вчителює в школі, де й навчається юний водій. На робочому місці жінки немає. Директор каже, що хлопчик начебто взяв машину без дозволу.

“Дитина взяла без дозволу, батько приїхав, ключі залишив і він поїхав. Я не знімаю відповідальності ні з матері, ні з родини, яка виховує цю дитину”, - стверджує директор "Пересічанського ліцею" Віктор Лузан.

Поспілкуватися з батьками хлопчика ТСН так і не вдалося - двері не відчиняють, телефони вимкнені.

У школі через учинок юного водія обіцяють провести збори. На них покарають і учня, і його матір-учительку. Як саме, поки що не знають. У поліції ж, попри те, що заяв до них не надходило, теж збираються розібратися з неповнолітнім кермувальником.

Кореспондент ТСН Мар'я Уманська

Залиште свій коментар

Вибір редакції