Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У селі Єлизаветівка з'явився мурал з королевою Британії

Це перше таке зображення королеви в Україні.

У селі Єлизаветівка Петриківського району Дніпропетровської області створили перший в Україні мурал із зображенням королеви Великої Британії Єлизавети II. Про це сільський голова Максим Голосний повідомив на сторінці у соцмережі Facebook.

"Єдиний мурал в Україні з королевою Єлизаветою, та ще й на держустанові", - написав він.

Опубліковано Максимом Голосним Субота, 29 червня 2019 р.

У коментарі виданню "Радіо Свобода" Голосний розповів про мурал. "Ми з’ясовували: дозвіл із Букінгемського палацу варто отримувати, якщо йдеться про бюст чи барельєф. Мурал такого дозволу не потребує. До початку робіт ми поінформували Букінгемський палац і МЗС Великої Британії. З Букінгемського палацу ми отримали відповідь, де вони дякують за ініціативу, але просять, коли роботи будуть завершені, поінформувати їх, надіслати зображення, і також повідомити посла Великої Британії в Україні", - повідомив сільський голова.

За його словами, мурал створено без використання бюджетних коштів: "Малював художник Тімо Левін. Заплатили з криптовалютних активів тергромади. За основу взяли фото королеви 20-річної давнини, з мережі".

Також він пояснив, чому у селі вирішили увіковічнити королеву Британії. Це зроблено "на знак вдячності та поваги щодо принципової позиції королеви і Великої Британії з невизнання анексії українських територій".

"Українці ніколи не дякували своїм зовнішньополітичним партнерам таким чином – ми спромоглися. Також ця ініціатива спрямована на розвиток туристичного потенціалу Дніпровського регіону. Тепер це єдине місце в Україні, де можна зробити селфі з королевою. Ми кажемо: ідеї змінюють простір", – додав Голосний.

Згодом в селі планують відкрити пам’ятний знак, присвячений британській королівській родині.

Нагадаємо, 16 березня в селі Єлизаветівка з’явилася площа Єлизавети ІІ. Таке рішення ухвалили депутати місцевої ради.

Зазначимо, Максим Голосний - автор відомого плаката "Взнала, що внук голосував за "Регіони" - переписала хату на кота".

Відео Історія життя і кохання королеви Великої Британії Єлизавети ІІ

Вона славиться на весь світ своїм довгим правлінням, вишуканим стилем, мудрістю і королівською шляхетністю. Про королівське кохання та неймовірні події з життя королеви Англії Єлизавети ІІ - дивіться просто зараз. 

Історія життя і кохання королеви Великої Британії Єлизавети ІІ

Залиште свій коментар

Вибір редакції