Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У середмісті Харкова чоловік зміг зупинити некероване таксі, водієві якого стало зле під час руху

У середмісті Харкова чоловік зміг зупинити некероване таксі, водієві якого стало зле під час руху

Пасажирка в авто благала про допомогу.

В середмісті Харкові таксисту стало зле за кермом. Машина поїхала на червоне світло світлофора у напрямку людного тротуару. Свідок надзвичайної ситуації на ходу зупинив некероване авто і таким чином запобіг аварії.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Жигулі" з шашкою таксі їхали по широкій дорозі аж раптом змінили рух, ігноруючи червоний сигнал світлофора. Один із водіїв полишив своє авто та наздогнав "ВАЗ". Далі відкрив двері  і щосили натиснув на гальма.

Кадри порятунку облетіли всі місцеві пабліки. Відео зібрало сотні схвальних коментарів.

Таксі на ходу зупинив 38-річний Сергій Мармаза. Він їхав на роботу. Загальмував перед світлофором і побачив некероване таксі. Пасажирка в ньому благала про допомогу.

У неї було відкрито вікно. Вона тримала лівою рукою кермо і кричала у вікно: "Допоможіть, йому погано". Вона була налякана серйозно, тому що не знала, що робити. Вона його стукала, вона його термосила. Я заглянув і побачив, що він висить на кермі і його тягне
Сергій Мармаза

Він кинувся на поміч. Але, каже, зупинити "ВАЗ" вдалося не одразу.

"У нього ноги заплелися на всіх трьох педалях. Я спочатку по ногах його вдарив раз, не вийшло. Потім намагався ручник. Потім я вдарив по його ногах, відразу по обох ногах і витормозіл його", - додав Сергій.

Відео Харків'янин зміг зупинити некероване авто, водієві якого стало зле під час руху

Харківський герой. Свідок надзвичайної ситуації на ходу зупинив некероване авто і таким чином запобіг аварії. У середмісті Харкова посеред дороги таксисту стало зле за кермом. Машина поїхала  на червоний у напрямку людного тротуару. Про сміливця, який не розгубився і вдячні розповіді очевидців – у сюжеті.  

Харків'янин зміг зупинити некероване авто, водієві якого стало зле під час руху

Натиснути на гальма та заглушити двигун - усе, що потрібно зробити в такій ситуації, каже автоексперт Олександр Трєпєтін.

Відомо, що з таксистом усе добре. Він опритомнів  і відмовився від виклику "швидкої".  Спеціалісти ж припускають, що чоловік має проблеми з серцем.

Сам же Сергій трохи ніяковіє, розповідаючи цю історію. Не вважає, що зробив щось надзвичайне. Але радий, що зміг допомогти.

Залиште свій коментар

Вибір редакції