У середу Кабмін візьметься за погодинний мінімум оплати праці

На засіданні 5 травня Кабінет міністрів планує розглянути ряд питань, серед яких визначення мінімального погодинного мінімуму зарплати.

Кабінет міністрів на своєму засіданні в середу, 5 травня, має намір розглянути визначення мінімального погодинного мінімуму зарплати.

Уряд також планує розглянути проект постанови про доповнення переліку підприємств, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, питання реалізації закону про держбюджет на поточний рік.

Крім того, до порядку денного включені питання затвердження скоригованого проекту та титулу будівництва перону F в аеропорту Бориспіль, затвердження переліку бюджетних програм, питання, пов'язані зі скасуванням рішень попереднього уряду, що стосуються імунобіологічних підприємств.

Уряд також планує поширити на місцеві органи виконавчої влади дію розпорядження щодо скорочення співробітників у зв'язку з економією бюджетних коштів, у складі департаментів та самостійних управлінь, чисельністю не менше чотирьох працівників і самостійних відділів, не менше ніж з п'яти співробітників.

Нагадаємо, у липні 2009 року екс-президент Віктор Ющенко підписав закон про введення в Україні мінімальної погодинної оплати праці. Відповідна ставка буде розраховуватися Кабінетом міністрів і затверджуватися парламентом при щорічному прийнятті держбюджету.

Читайте також:

В Україні запроваджено погодинну оплату праці

За місяць середня зарплата в Україні виросла на 7,9%

Реальні доходи українців скоротилися на 8,5%

Зарплати українців цього року зростуть на 5%, ціни - на 12%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: