У Севастополі до пам'ятника Леніну поклали перегній

Рада отаманів Криму та активісти російської громади провели пікет біля пам'ятника Леніну "на згадку про вбитого російського самодержця Миколу II".

Сутичка біля пам’ятника Леніну у Севастополі
УНІАН
У Севастополі сталася сутичка між членами місцевого відділення Комуністичної партії та групою осіб у козацькій формі
У Севастополі сталася сутичка між членами місцевого відділення Комуністичної партії та групою осіб у козацькій формі, які поклали до пам'ятника Володимиру Леніну перегній.

Пікет козаків пройшов напередодні 140-річчя з дня народження Леніна. Вони зібралися біля пам'ятника, щоб, за їхніми словами, провести "пікет на згадку про вбитого російського самодержця Миколу II і його родину".

Козаки принесли з собою вінок, прибраний гвоздиками кольорів російського прапору. Напис на стрічці вінка свідчив: "Громада "Соболь" і Рада отаманів Криму - Російським святим Миколі II і його сім'ї".

Крім цього козаки принесли і поставили біля пам'ятника велику пластмасову бочку, наповнену, як з'ясувалося пізніше, перегноєм.

До місця проведення акції терміново прибули комуністи і комсомольці на чолі з першим секретарем Севастопольського міськкому КПУ Василем Пархоменко. Вони встали навпроти козаків і почали кричати їм: "Ганьба! Ганьба!". Після цього Пархоменко підбіг до важкої бочки, підняв її і зіштовхнув на клумбу. Його соратники висипали перегній на землю.

Коментуючи інцидент, лідер севастопольських комуністів заявив, що вони "в принципі толерантно" ставляться до політичних сил, що є супротивниками Леніна. "Але провокацій біля пам'ятника вождю світового пролетаріату ми не допустимо!", - підкреслив він.

За словами Пархоменка, козаки пригрозили повторити свою акцію. З цієї причини севастопольські комуністи мають намір охороняти пам'ятник Леніну від подібних посягань.

Читайте також:

Комуністи відзначають 140-річчя з дня народження Леніна

У Луганську з'явилися білборди з Леніним

На Львівщині Леніна переплавили у Матір-Україну

У біографії Леніна виявлено нові факти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: