У Севастополі мітингувальники закликали Путіна не вірити Тимошенко

Тимошенко не можна вірити, бо вона - куля в спину Росії, вважають деякі мешканці Севастополя, про що написали Путіну.

У Севастополі близько 500 учасників мітингу, що відбувся біля пам'ятника Катерині II, закликали голову уряду Російської Федерації Володимира Путіна не вірити керівникові українського уряду і не мати нічого спільного з нинішньою владою в Україні.

У прийнятому зверненні учасників мітингу говориться, що робота нинішнього уряду асоціюється у севастопольців "з нестабільністю, постійними кризами, метаннями країни з боку в бік і постійним погіршенням життя".

"Прем'єр-міністр України, як політик, не цурається давати народу фантастичні та нездійсненні обіцянки, абсолютно не піклуючись про те, чи будуть вони виконані, чи ні. В результаті роботи уряду Україна має максимальні серед країн СНД темпи падіння економіки в поточному році", - йдеться у зверненні до Путіна, ухваленому на мітингу.

У документі також говориться, що його учасники вважають однією із сполучних ланок між українським і російським народами "спільність російської та української мови, а політик, який виступає проти російської мови, фактично виступає проти дружби російського та українського народів".

"Чого вартий виступ прем'єра Юлії Тимошенко у Львові перед учасниками зборів Світового конгресу українців, в якому вона заявила, що питання про другу державну мову навіть не буде поставлений", - нагадали мітингувальники.

Крім того, учасники мітингу у своїй резолюції зажадали від уряду України "неухильно виконувати закон про підвищення соціальних стандартів і провести, передбачені з 1 листопада виплати пенсіонерам і бюджетникам".

Проведення мітингу було пов'язано також з тим, що, за даними активістів, у суботу, 21 листопада, після зустрічі глав урядів СНД у Ялті, заплановано відвідання Володимиром Путіним і Юлією Тимошенко Севастополя.

Під час візиту, як стверджують ті, хто вирішив прийти на мітинг, прем'єр-міністри планують покласти вінки до Меморіалу захисникам Севастополя 1941-1942 років, зустрітися на площі Нахімова з севастопольцями і ЗМІ, а також побувати на флагмані російського Чорноморського флоту ракетний крейсер Москва і флагмані українських ВМС фрегаті "Гетьман Сагайдачний".

Як повідомлялося, 19-20 листопада в Ялті пройде 5-е засідання комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії і засідання ради глав урядів СНД.

Читайте також:

Тимошенко і Путін відмовилися від розмов про газ

Кримські отамани підтримали на виборах "почесну козачку" Тимошенко

БЮТ: Ющенко і Янукович звільнять Тимошенко на футболі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: