У Севастополі на руїнах древньої фортеці зняли порно і виклали в Інтернет

Дата публікації
Перегляди
8870
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Севастополі на руїнах древньої фортеці зняли порно і виклали в Інтернет

Кадри з відео / Фото: findspicy.com

"Акторів" вже впізнали, міліція проводить перевірку за цим фактом.

Севастопольці з обуренням обговорюють кадри з любительського порнофільму, посилання на який з'явилося на міському Інтернет-форумі. Про це пише "Сегодня".

Головні герої - 23-річна Саша і 28-річний Вова - знялися на тлі історичних пам'яток міста-героя та його околиць, в тому числі на руїнах фортеці Чембало і на території заповідника "Херсонес Таврійський". "Акторів" вже впізнали, міліція проводить перевірку за цим фактом.

Журналістам вдалося розшукати очевидців зйомки. "Я вранці прийшла на роботу, пішла на пляж, оглянути територію, і побачила їх! У якихось повязочках тонесеньких, намазані яйцями, посипані борошном, неначе скульптури білі. Вона, звичайно, без ліфчика, замість трусів ниточка. Вони, напевно, спортсменів зображували. Він її то на руки піднімав, то так, то сяк. Я попросила їх піти, але вони відмовилися - той, що з камерою був, кричав мені своє прізвище і: «Та ви не знаєте, хто я такий!». Тоді мені довелося викликати охоронців", - розповіла начальник Госпвідділ заповідника Ганна Володимирівна.

На допомогу прибув начальник охорони заповідника Валерій Скляров (як повідомляє видання, він вже звільнився).

"Я б із задоволенням подивився, але саме порно я не бачив. А там був якийсь незрозумілий авангард: пір'я, яйця, борошно. Коротше, бруднили територію. Ми вигнали їх звідти, вони зібрали свої пір'я і пішли. Особливо не пручалися. Цікаво, адже квитки у них були, а дозвіл на зйомку - ні. Мені теж він хотів довести, що він відомий. Коротше, мене цей бардак просто дістав і я звільнився", - зазначив Валерій.

На сайті заповідника зазначено, що з дозволу адміністрації на території можна знімати кіно - художнє за 3500 грн, документальне - за 2000 грн. А герої порно вже похвалилися в Мережі, що отримали за зйомку 2 тис. доларів і збираються на відпочинок до Єгипту.

Читайте також:

Герман зізналася, що порно зацікавило б її 20 років тому

Інтернет-порнографія викликає надшвидку імпотенцію

Британка "завагітніла" від 3D-порнофільму

Двійника Саддама Хусейна викрали для зйомок в порно

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
8870
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація