У Севастополі намагалися захопити судоремонтний завод

15 осіб у спецодязі двічі намагалися захопити об`єкти підприємства, щоб взяти їх під охорону, але їм це не вдалася.

У Севастополі 3 травня вчинено спробу рейдерського захоплення об`єктів товариства з обмеженою відповідальністю "Трудовий колектив Балаклавського судноремонтного заводу "Металіст", що знаходиться у сфері управління Міністерства оборони України.

Про це заявив журналістам директор підприємства Владислав Голубовський.

"15 осіб у спеціалізованому одязі двічі намагалися захопити об`єкти підприємства для того, аби після взяти їх під охорону, але завдяки активним діям охоронців заводу цього їм не вдалася", - сказав Голубовський.

При цьому він уточнив, що "на один з об`єктів, що розташований не на основній території "Металіста", представникам невідомої структури все ж вдалося прорватися і забарикадуватися, і лише завдяки співробітникам Балаклавського райвідділу УМВС України в місті Севастополі цей об`єкт вдалося звільнити від рейдерів, і зараз він опечатаний і перебуває під охороною міліції".

Під час інциденту постраждали люди, і лише випадково обійшлося без жертв.

Керівництво підприємства вже звернулося до правоохоронних органів Севастополя з проханням розслідувати даний інцидент і виявити його винуватців. Крім того, дирекція підприємства з метою уникнути повторення спроб рейдерського захоплення вже вжила додаткових заходів для посилення охорони об`єктів.

У 2003 році державне підприємство Балаклавський судноремонтний завод "Металіст" було приєднано до судномеханічного феодосійського заводу, який мав велику заборгованість перед партнерами і з зарплати. В результаті Феодосійський СМЗ для їх погашення передав комерційним структурам майно ДП БСРЗ "Металіст" на суму понад 13 млн. грн.

З метою збереження підприємства й реалізації права участі в оренді майнового комплексу заводу працівники ДП БСРЗ "Металіст" 22 грудня 2003 року ухвалили рішення про створення господарського товариства ТОВ "Трудовий колектив Балаклавського судноремонтного заводу "Металіст".

Згодом Вищий господарський суд України своєю постановою зупинив передачу майна комерційним організаціям і відмінив мирові угоди між Феодосійським СМЗ і його кредиторами, а наприкінці 2006 року рішенням Господарського суду міста Севастополя було відмінено і наказ про приєднання "Металіста" до Феодосійського судномеханічного заводу.

Остаточну крапку в незаконній передачі майна підприємства поставив Верховний суд України, який своєю постановою відмінив об`єднання БСРЗ "Металіст" і ФСМЗ з приведенням сторін у первинний стан, тобто, до видання наказу.

Дане рішення є остаточним і не підлягає оскарженню. В результаті цілісний майновий комплекс заводу на законних підставах повернено трудовому колективу.

Читайте також:

ТОП-7 рейдерських атак 2008-го року

Рейдери загрожують національній безпеці України

СБУ: іноземці намагаються захопити 20 українських облгазів

Червоненко вважає "бютівський спецназ" простим "западлом"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: