У Севастополі оголосили карантин через грип

У Севастополі з 12 по 20 грудня оголошено карантин у школах та заборонені масові заходи.

У Севастополі у зв`язку із зафіксованим перевищенням епідемічного порогу по захворюваннях на ГРВІ і сезонний грип з 12 по 20 грудня запроваджується карантин в учбових закладах, а також припиняються масові заходи і посилюється масочний режим.

Відповідне рішення ухвалила міська надзвичайна протиепідемічна комісія.

За її даними, всього за останній тиждень захворіли 3 тис. 954 севастопольці, що в 1,9 рази перевищує кількість хворих за попередній тиждень.

Крім того, повідомляється, що в Севастополі від сезонного грипу на сьогодні щеплено 2318 осіб, з них 490 були щеплені за власний кошт, за рахунок місцевого бюджету -1531 особа. Це, в основному, дільничні служби, швидка допомога, гериатричний будинок-інтернат та інші установи.

Нагадаємо, що глава Бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич повідомив, що Україна знаходиться на порозі другої хвилі епідемії грипу, наслідки якої можуть бути більш серйозними, ніж першої.

"Більшість населення України залишається чутливою до грипу. Ми говоримо про другу хвилю, яка, можливо, зараз вже й починається. Тому вплив другої хвилі може бути великим", - підкреслив представник ВООЗ.

Читайте також:

Від свинячого грипу в світі померли більше 9 тисяч людей

ВООЗ вимагає, щоб за смерті від протигрипозної вакцини відповідав уряд

Угорських волоцюг прищеплюватимуть від свинячого грипу прямо на вулиці

ВООЗ: Україна на порозі другої хвилі епідемії грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: