У Севастополі побудують пів-української школи

Половину української школи-колегіуму побудують вже цього року, а до початку наступного навчального року планують будівництво закінчити повністю.

У Севастополі до 1 вересня наступного року побудують школу-колегіум.

Про це повідомив голова Севастопольської міської державної адміністрації Сергій Куніцин у доповіді на Громадському форумі "Севастополь за Куніцина!".

"Ми цього року наполовину завершимо будівництво школи в Гагарінському районі, вчора нам ще 10 млн. грн. на неї виділили. І якщо ми могли б цього року добудувати, нам тоді б виділили кошти "повним рублем", але фізично не встигнемо", - сказав Куніцин.

За його словами, "до 1 вересня наступного року ми побудуємо школу, і це буде перша побудована в місті школа за 20 років".

У серпні цього року на традиційній зустрічі з батьківським активом шкіл Куніцин заявляв, що в місті буде побудовано школу-колегіум.

"Хто б що не говорив, які б ярлики не наклеював, мовляв, школа "українська", - вона буде побудована", - сказав він.

Разом з тим, голова міста тоді наголосив, що він "супротивник політизування навчального процесу: хтось на цьому набирає політичні очки, проводить якісь конференції, збори, опитування, а діти давно дали відповідь - результати севастопольських школярів саме з української, російської мов - одні з найкращих у країні".

На сьогодні в школах Севастополя навчальний процес на 97% здійснюється російською мовою.

Читайте також:

У Джанкої закрили всі школи

В школах на сотні гривень виросли "добровільні внески"

В українських школах фізкультуру будуть вивчати в теорії

На Донеччині дітей вигнали із школи через нелегальних шахтарів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: