У Севастополі продавали фальшиві квитки на парад до дня ВМФ Росії

Місцевий підприємець продавав запрошення на безкоштовний військово-морський парад по 150 гривень.

Міністерство внутрішніх справ заявляє про незаконний продаж квитків на військово-морський парад, присвячений святкуванню Дня військово-морського флоту Росії в Севастополі.

Про це повідомив відділ зв’язків з громадськістю управління МВС в Севастополі.

За словами заступника начальника відділу державної служби з боротьби з економічною злочинністю (ВДСБЕЗ) УМВД в Севастополі Андрія Тарасенка, співробітники його відділу зафіксували факт незаконної реалізації запрошень на військово-морський парад, присвячений святкуванню Дня військово-морського флоту Росії, за ціною 150 гривень за одне місце.

Продажем запрошень на Приморському бульварі займався севастопольський підприємець Роман Бєбнєв, син приватного підприємця і одного з активістів "Російської громади Севастополя" В’ячеслава Бєбнєва.

За словами Тарасенка, підприємець пояснив, що здійснював дану діяльність на основі укладеного договору з обслуговуючим Приморський бульвар комунальним підприємством, де зобов’язався упорядковувати цю територію.

Заступник начальника ВДСБЕЗ відзначив, що між Бєбнєвим і цим комунальним підприємством дійсно був укладений договір на забезпечення відшкодування витрат з вивозу сміття, санітарного очищення і охорони цієї території, проте ні про які гроші там не йшлося.

"З одержаних даних від Севастопольської міської державної адміністрації і комунального підприємства, з яким укладений договір, реалізація і продаж запрошень і будь-які інші фінансові заходи договором не передбачені", - сказав Тарасенко.

Представник відділу зв’язків з громадськістю УМВС в Севастополі повідомив, що в даний час перевірка за даним фактом триває, а рішення буде ухвалено відповідно до чинного законодавства.

Раніше представники керівництва Чорноморського флоту Росії і Севастопольської міської державної адміністрації неодноразово заявляли, що перебування глядачів на оглядових майданчиках під час проведення військово-морського параду ВМФ Росії було і буде безкоштовним.

Нагадаємо, День військово-морського флоту Росії в Севастополі відзначатиметься 26 липня.

Читайте також:

Кримські козаки вивісили на горі російський та Андріївський прапори

РНБО: дії Чорноморського флоту ставлять під загрозу безпеку України

У Севастополі ЧФ РФ провів репетицію

Україна вимагає, щоб Росія припинила порушувати угоду про ЧФ РФ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: