Україна просить у США натовський фрегат

Українські ВМС звернулися до США стосовно можливості передачі певних військових кораблів США Україні.

Дискусія між Міноборони США та України щодо можливої передачі українському флоту певних кораблів триває, але поки не ухвалено жодного рішення.

Про це повідомив журналістам у Севастополі надзвичайний і повноважний посол США в Україні Вільям Тейлор, відповідаючи на запитання, чи можуть США передати Україні кораблі свого виробництва.

За словами дипломата, "цей військовий корабель сьогодні перебуває у Севастополі відповідно до попередньої домовленості, яка була досягнута набагато раніше".

Посол додав, що "українські Військово-морські сили і офіційні представники Військово-морських сил зверталися до США стосовно можливості передачі певних військових кораблів США ВМС України. Це спілкування, ця дискусія між українським Міноборони і нашим Міноборони триває, стосовно цього не ухвалено жодного рішення".

За словами посла, "це комплексне, складне питання". На його думку, "нинішній візит дає можливість представникам українських ВМС побачити корабель, який сьогодні знаходиться у Севастополі, і представники українських ВМС можуть самостійно ухвалювати рішення стосовно того, наскільки слушним є такий задум", – заявив Тейлор.

Нагадаємо, у Севастополі з офіційним візитиом перебуває американський фрегат Klakring зустріли масовою акцією протесту. Програмою візит передбачений, зокрема, протокольний візит командира корабля до командувача українських ВМС адмірала Ігоря Тенюха.

Мешканці Севастополя зустріли фрегат масовими акціями протесту й плакатами з написом "НАТО, гоу хоум".

Читайте також:

У Севастополі протестують проти прибуття "натівського" фрегата

Тейлор назвав п’ять причин для відкриття представництва США в Криму

Міськрада Севастополя підтримала заклик до Ющенка піти у відставку

У Севастополі вирішили, що "так далі жити не можна!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: