У Севастополі розгорнули Георгіївську стрічку довжиною 300 метрів

Стрічку у присутності публіки розгорнули 400 людей. Учасники акції пройшли з розгорнутою стрічкою від площі Нахімова до музею Чорноморського флоту.

6 травня в Севастополі була розгорнута найбільша у світі Георгіївська стрічка.

Як повідомив ініціатор акції, керівник місцевого спортивно-туристичного центру "Севастопольський бриз" Василь Стадольський, довжина стрічки склала 300 метрів, ширина - 3 метри. Георгіївська стрічка була виготовлена на одному зі швейних підприємств Севастополя, а матеріал і фарби для неї доставлені з Білорусі.

Стрічку у присутності публіки розгорнули 400 людей, це були вихованці кадетського корпусу "Герої Севастополя" з Москви, Одеського ліцею з посиленою військовою підготовкою і Севастопольського військово-морського ліцею. Учасники акції пройшли з розгорнутою стрічкою від площі Нахімова до музею Чорноморського флоту.

Рекорд зафіксував представник Національного проекту Книга рекордів України Ігор Підчібей. За його словами, це вже не перший рекорд: минулого року величезну стрічку презентували в Сімферополі, проте вона була менша за розміром, ніж севастопольська.

9 травня цю саму стрічку розгорнуть у рамках урочистих заходів до дня Перемоги на Сапун-горі. Автору ідеї важко відповісти на питання про подальшу долю Георгіївської стрічки. Можливо, за його словами, вона буде передана на зберігання в Свято-Георгіївський монастир на мисі Фіолент, де пройшла церемонія освячення стрічки. Стадольський не став уточнювати вартість виготовлення стрічки, відзначивши лише, що всі витрати сплачені ним особисто.

Нагадаємо, 8 травня минулого року в Сімферополі розгорнули найбільшу на пострадянському просторі Георгіївську стрічку завдовжки 50 метрів і шириною 3,5 метра.

Читайте також:

Прем'єр Криму запевнив, що вважає Севастополь українським містом

Лужков роздав по тисячі гривень ветеранам Севастополя

Мєдвєдєв наказав створити в Севастополі "людські умови" для свого флоту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: