У Севастополі спільно відзначать дні флоту України і Росії

Голова Севастополя побажав бачити російських моряків на святі українських військово-морських сил.

День флоту України і День ВМФ Росії флоти двох країн в Севастополі, як планується, відмічатимуть спільно.

Про це на прес-конференції заявив голова Севастопольської міськдержадміністрації Валерій Саратов.

На питання, чи буде спільним святкування Дня флоту України (у першу неділю липня) і Дня ВМФ РФ (у останню неділю липня), він відповів: "Планується, щоб святкування двох свят - обох флотів - були спільними".

Саратов також сказав: "Так, ми, звичайно, плануємо залучити до святкування Дня флоту України і Чорноморський флот Росії. Ми взагалі плануємо, щоб росіяни взяли участь у святкуванні Дня українського флоту, у свою чергу, наші, українські військовослужбовці - у святкуванні Дня російського ВМФ".

За його словами, "потрібно віддати належне нашим президентам: вони абсолютно, на 180 відсотків поміняли стосунки двох держав, що вплинуло і на стосунки двох флотів. Ці стосунки - дружні".

Як відмітив глава Севастопольської міськдержадміністрації, День флоту України "пройде за тією ж схемою" але "там буде одна фішка". За інформацією Саратова, "на День флоту України в Севастополі планується відкриття Музею військово-морського флоту" на Михайлівському равеліні.

Нагадаємо, 21 квітня Україна та Росія домовилися продовжити перебування Чорноморського флоту Росії у Севастополі на 25 років, домовилися про зниження ціни газу на 30%, а також підписали додаткову угоду до контракту на поставку газу між "Нафтогазом" та "Газпромом".

Читайте також:

СБУ: Російські спецслужби у Криму не загрожують безпеці України

У ПР кажуть, що Росія геть знахабніла

Кучма: російський флот ніколи не піде з Севастополя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: