У Севастополі в школах показали фільм про альтернативних "героїв" анексії Криму

У фільмі йдеться, що це була спланована акція за участю військових.

В окупованому Севастополі в школах і садках показали фільм "Четверта оборона Севастополя", в якому показана історія анексії Криму Росією з упором на "виняткову роль" у цьому "губернатора" Сергія Меняйла та представника президента Олега Белавенцева.

У фільмі стверджується, що без участі військових ніякої "російської весни" не могло статися, і керував цим процесом Олег Белавенцев, а Меняйло "відігравав не останню роль в цій ситуації", передає РБК.

При цьому в Криму вважається, що "героєм" анексії Криму був "народний мер" Севастополя і нинішній "спікер парламенту" міста Олексій Чалий. Меняйло ж з'явився на публіці в квітні 2014 роки вже після анексії, коли Чалий представив його президенту.

Після показу фільму глядачам роздавали анкети, де потрібно було вказати свої дані, а також ім'я "справжнього героя російської весни".

Депутати місцевого парламенту були обурені показом фільму. Вони вважають, що всі події там "вивернуті навиворіт". У прес-службі Меняйла заперечують, що мають відношення до фільму і нібито дізналися про нього з новин.

Конфлікт між Чалим і Меняйлом триває майже відразу після їхніх "призначень". У грудні 2015 року Чалий оголосив про свою відставку, звинуватив Меняйла у некомпетентності і закликав його також подати у відставку. Однак "губернатор" не наслідував його прикладу. Втім, Чалий також продовжує виконувати свої обов'язки "спікера" парламенту.

ВідеоУ Страсбурзі Європарламент прийняв резолюцію по Криму

Нагадаємо, в представництві президента України в Автономній Республіці Крим з'явиться новий структурний підрозділ - служба з питань деокупації та реінтеграції півострова. Відповідний указ підписав Порошенко.

У той же час міністр фінансів Наталя Яресько в Давосі повідомила про плани створити дипломатичний форум, до якого б увійшли Україна, Росія, Євросоюз і США.

"Ми розраховуємо організувати щось більше, ніж женевський формат, для початку діалогу про повернення Криму", — сказала міністр.

У свою чергу прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія відмовляється обговорювати питання повернення Криму до складу України.

"Питання Криму як такого не існує. Відповідно, неможливо обговорювати питання Криму як таке", - заявив Пєсков.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: