У Севастополі відмовилися від побудови української церкви

Українська партія просить Міноборони виділити земельну ділянку для храму УПЦ КП в одному з місць базування ВМС України, оскільки у Севастополі велика кількість військовослужбовців ВМС України, які вважають себе вірними саме цієї конфесії.

 Українська народна партія вимагає виділити земельну ділянку для будівництва храму Української православної церкви Київської патріархату у Севастополі з тієї землі, що перебуває на балансі Фонду державного майна України.

Як повідомили у прес-службі УНП, з такою заявою виступив голова Кримської організації партії Олег Фомушкін у відповідь на відмову Севастопольської міської ради виділити місце для будівництва української церкви.

Як альтеративний варіант УПЦ рекомендує Міністерству оборони виділити земельну ділянку для храму УПЦ КП в одному з місць базування ВМС України, які справедливо називають центром українського життя Севастополя.

"Побудова Української православної церкви Київського патріархату у Севастополі має велике значення для більшості українців-місцевих мешканців та значної частини військовослужбовців ВМС України, які вважають себе вірними саме цієї конфесії", - наголосив голова Кримської організації УНП.

За його словами, в українському флоті військові капелани, які позитивно впливають на весь процес духовного відродження і виховання українських військовослужбовці, є священнослужителями УПЦ КП та УГКЦ.

Читайте також:

Націоналісти звинуватили Кирила в розпалюванні міжрелігійної ворожнечі

На сході України палять церкви Київського патріархату

З Лаври хочуть зробити "Ватикан" для патріарха Кирила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: