У Севастополі відзначають 90-річчя виходу Російської армії з Криму

У Криму проходять заходи, присвячені річниці виходу Російської армії та цивільних емігрантів з Криму.

Заходи, присвячені 90-річчю виходу Російської армії та цивільних емігрантів з Криму, проходять у неділю, 14 листопада, в Севастополі.

Ранок почався з пам'ятною літургії, а потім делегація зібралася біля Володимирського собору для того, щоб взяти участь у Хресній ході.

У Хресній ході беруть участь командування Чорноморського флоту, Військово-морських сил України, представники Російської православної церкви, а також козаки з усього Криму і деяких областей Росії, загальною чисельністю близько 800 осіб.

У заходах також взяв участь президент Союзу кінематографістів Росії Микита Міхалков.

По кільцю міста перекрито рух, колона людей з російськими та козацькими прапорами під церковні гімни рухається до Графської пристані, де пройде панахида "за невинно убієнним російським людям". Після панахиди представники командування флоту, міської влади та козачі отамани сядуть у катер і покладуть вінки на воду, недалеко від пірса, від якого в 1920 році відходили кораблі з російськими емігрантами.

Як заявив отаман Кримської козачої общини "Соболь" Віталій Храмов: "Нарешті-то ми, росіяни, повертаємося до пам'ятних дат нашої трагічної історії".

"Тисячі людей сьогодні сумують, згадуючи ті дні, коли російські вбивали один одного заради далеких нашому народу ідеалів, мої предки - російські козаки - також стали жертвами червоного терору", - зазначив він.

Читайте також:

Біля узбережжя Криму стався землетрус

Західний берег Криму пустять з молотка

У Севастополі сподіваються на співпрацю з новим мером Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: