У Севастополі відзначили річницю приєднання Криму до Росії

Близько 40 машин провели автопробіг вулицями Севастополя з російськими прапорами і символікою партії "Єдина Росія".

У Севастополі близько 300 представників партії "Російський блок з Севастополя і Криму", кримського блоку "Російська єдність", громадської організації "Російська община Севастополя" провели мітинг біля пам'ятника Єкатерині II з нагоди річниці видання указу російської імператриці про приєднання Криму до Росії від 21 квітня 1783 року.

Перед проведенням мітингу вулицями Севастополя близько 40 машин провели автопробіг з російськими прапорами і символікою партії "Єдина Росія".

Деякі учасники мітингу були одягнені у куртки і кепки з символікою "Єдиної Росії".

"Російська община Севастополя уклала договір про співпрацю з Московською міською організацією партії "Єдина Росія". В рамках цього договору йде активна гуманітарна співпраця, тому на знак подяки члени нашої організації з гордістю носять у Севастополі атрибутику цієї партії", - пояснив заступник голови Російської общини Севастополя Анатолій Ходос.

В ході мітингу його учасники скандували "Севастополь - Крим - Росія!" і заявили про намір 9 травня на день Перемоги пройти під час Параду переможців під державними прапорами Російської Федерації окремими колонами, сформованими з представників політичних партій.

Ввечері 19 квітня в Севастополі дату Єкатерининського указу відзначить інша група проросійських активістів – концертом на площі Нахімова.

Ветеранські ж організації Севастополя у своєму зверненні закликали всі політичні партії утриматися від участі в Параді переможців і не використовувати під час урочистостей партійну символіку.

8 квітня 1783 року імператриця Єкатерина II видала Маніфест про приєднання Криму до Росії, підготовлений князем Потьомкіним, який отримав згодом за це титул князя Таврійського.

Читайте також:

Влада Севастополя поскаржилась Януковичу на провокації Затуліна

Кіровограду повернуть назву часів Російської імперії

Проросійські активісти у Севастополі викинули українські підручники на звалище

Суд виправдав проросійського активіста, що закликав віддати Крим Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: