У Севастополі виписано з лікарні дітей, які отруїлися у таборі

Діти, що отруїлися в Севастополі, виписані з лікарні. До відправлення поїздом до Москви вони перебуватимуть в південно-бережному таборі "Батіліман".

9 дітей і 9 вожатих севастопольського оздоровчого табору "Альбатрос", які 12 липня постраждали від масового отруєння, виписані з інфекційної лікарні № 8.

До відправлення поїздом до Москви діти перебуватимуть в південно-бережному таборі "Батіліман".

Водночас, п'ятеро дітей з Єкатеринбургу, хоча практично здорові, поки залишаються в лікарні, оскільки зміна у них закінчується 26 липня. Сам же табір "Альбатрос" із завтрашнього дня тимчасово буде закрито.

Як повідомлялось, прокуратура Севастополя за фактом масового отруєння дітей і дорослих в оздоровчих таборах "Альбатрос" і "Нахімовець" порушила кримінальну справу за ст. 137 ч. 2 Кримінального кодексу України (неналежне виконання обов'язків з охорони життя і здоров'я дітей, якщо вони спричинили смерть неповнолітнього чи інші тяжкі наслідки).

12 липня 2011 року в Севастополі в 17:52 було госпіталізовано 23 дитину з ознаками гострої кишкової інфекції в інфекційне відділення клінічної лікарні № 8 м. Севастополь.

Діти відпочивали в таборі "Альбатрос" (Севастополь), всі діти другої зміни з Росії (Москва, Єкатеринбург).

Читайте також:

В Україні половині дитячих таборів загрожують харчові отруєння й кишкові інфекції

Головного санлікаря Севастополя звільнять через масове отруєння дітей

Кількість госпіталізованих після отруєння в севастопольському таборі зросла до 86

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: