У Севастополі вирішили, що ветеранам УПА доплачують за рахунок російського флоту

У Севастополі нагадали, що саме вони - регіон-донор, а їхніми грішми фінансуються сумнівні ініціативи західних областей України.

Севастополь, будучи регіоном-донором, мимоволі фінансує сумнівні ініціативи західних областей України з героїзації УПА, зокрема доплату до пенсій ветеранам УПА.

Про це на сесії Севастопольської міськради заявив голова місцевого відділення ПСПУ Євген Дубовик.

"Ми забуваємо про те, що ми регіон-донор: 4 млрд платить Україні Росія за Чорноморський флот. І з цих грошей Львівська міськрада виділяє по тисячі гривень воякам УПА. Дотаційні області жирують за наш рахунок", - сказав депутат.

Він також нагадав, що в Севастополі ветеранам ВВВ доплачують всього 861 грн. На думку Дубовика, 90% російських грошей мають залишатися в місті.

Нагадаємо, Львівська міська рада виділила 3,5 млн грн на доплату до пенсії ветеранам Української повстанської армії в 2011 році. Виплати відбуватимуться разом із нарахуванням пенсій. Відтак у Львові щомісяця доплачуватимуть кожному з ветеранів УПА по 500 гривень до пенсії.

Загалом у місті проживає 590 ветеранів УПА.

Окрім цього, Львівська обласна рада 4 січня виділила 1 млн гривень на виплату одноразової матеріальної допомоги ветеранам Української повстанської армії в 2011 році.

Читайте також:

У Криму видали шкільний підручник про злочини ОУН-УПА

Тягнибок: метою Кремля є економічна окупація України

Росія побудує для своїх моряків мікрорайон у Севастополі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: