У Севастополі вирішили, що "так далі жити не можна!"

Мітингувальники, які зібралися у Севастополі, вимагали відставки уряду, президента та розпуску Ради.

У Севастополі більше тисячі учасників мітингу "Так далі жити не можна!", які з'їхалися з Сімферополя, Євпаторії, Керчі, Сак і ще декількох міст Криму, вимагали відставки президента, Кабінету міністрів і розпуску Верховної ради.

Причиною мітингу на площі ім. П. Нахімова, за твердженням мітингувальників, стали "зубожіння народу, тотальна корупція влади, недоступність медицини, а також зменшення виробництва, зростання безробіття, бандитизм банків, підняття податків з підприємців малого та середнього бізнесу, з власників транспортних засобів".

Учасники мітингу під прапорами Партії регіонів, Прогресивно-соціалістичній партії України, СПУ, Компартії і ще близько десяти політичних партій і громадських організацій вимагали "негайного виходу України з Міжнародного валютного фонду і Всесвітньої торгівельної організації, входження країни в єдиний економічний простір з Росією, Білорусією і Казахстаном, припинення приватизації будь-яких об'єктів і націоналізації збанкрутілих комерційних банків та підприємств".

Крім того, учасники акції мають намір домогтися заморожування на рік виплат кредитів, узятих населенням на придбання житла, машин, побутової техніки; встановлення мінімальної зарплати і пенсії на рівні реального прожиткового мінімуму; забезпечення населення безкоштовною медичною допомогою. У переліку вимог - заборона підвищення цін на тарифи, на житлово-комунальні послуги, заборона відключення від води, тепла, газу житлових будинків і бюджетних установ, а також дотримання договору з Росією про перебування Чорноморського флоту РФ у Севастополі.

Читайте також:

За підтримку Черновецького платять 15 грн. на годину

Перевізники погрожують заблокувати Київ

У Донецьку "проводжали" Ющенка до Америки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: