У Севастополі введено надзвичайний стан

Мер Севастополя Сергій Куніцин вирішив, що сам буде піднімати тарифи ЖКГ, і ввів надзвичайний стан, бо нема чим платити за енергоносії.

Мер Севастополя Сергій Куніцин оголосив про введення режиму надзвичайного стану на території міста через катастрофічну ситуацію в сфері житлово-комунального господарства.

Севастополь не готовий до зими, тарифи на послуги ЖКГ не покривають витрат комунальних підприємств, їх співробітники три місяці не отримують зарплату.

Нагадаємо, що при цьому міська рада вже два роки категорично відмовляється підвищувати тарифи.

За словами Куніцина, це призвело до того, що надходження від підприємств і населення покривають лише 26 відсотків витрат комунальників. За його словами, "Севтеплокоммуненерг" і "Водоконал" фактично збанкрутували, їм нічим платити за енергоносії.

В умовах ПП мер має право підвищувати тарифи на послуги ЖКГ самостійно, без рішення міської ради. Згідно з рішенням Куніцина, оплата за теплопостачання та електроенергію зросте приблизно в 2,5 рази, за воду - на 12 відсотків.

Днем раніше мер Севастополя оголосив, що тарифи на тепло і воду для Чорноморського флоту Росії і підприємств міста з жовтня зростуть втричі.

Мер пояснив, що "надзвичайний режим може бути скасований у разі, якщо міськрада ухвалить рішення щодо підвищення тарифів. Якщо цього не трапиться, то режим буде тривати до закінчення опалювального сезону".

Нагадаємо, Севастопольська міськдержадміністрація за останні два роки не раз пропонувала міській раді переглянути комунальні тарифи, але остання весь час відмовляла їй у цьому. На листопадовій сесії минулого року Севастопольська міськрада прийняла рішення запровадити мораторій на підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги до стабілізації фінансово-економічного становища в країні.

Комунальні тарифи для населення в Севастополі не переглядалися з 2006 року.

Читайте також:

У Севастополі можуть ввести надзвичайний стан через нові тарифи

У Криму введено мораторій на підвищення комунальних тарифів

Уряд скасує нові комунальні тарифи Черновецького

Бюджету Києва загрожує рекордне недовиконання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: