У Севастополі за два місяці звільнили 350 працівників Чорноморського флоту РФ

З початку року у Севастополі звільнили 349 працівників підприємств Чорноморського флоту Росії. Вони склали більше половини всіх звільнених людей у місті.

У Севастополі з початку року було скорочено 635 працівників, із яких 55% (349 осіб) - вільнонаймані підприємств Чорноморського флоту РФ.

Про це повідомила заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Ірина Цокур.

При цьому вона зазначила, що в міському центрі зайнятості налічується 998 вакансій, 43% яких становлять робітничі професії, а 20% вакансій - некваліфікована робота.

"У середньому на одну вакансію в місті налічується 1,6 претендента, але серед кваліфікованих спеціальностей на вакансію претендують до трьох осіб", - сказала Цокур.

Також, за інформацією заступника голови міста, на сьогоднішній день у Севастопольському міському центрі зайнятості на обліку стоїть 1 тис. 653 особи, отримують допомогу з безробіття 1 тис. 288 осіб.

Позитивним моментом на ринку зайнятості міста Цокур вважає той факт, що з початку року в Севастополі вперше за останній час кількість створених робочих місць перевищила кількість ліквідованих. Так, за три місяці в місті створено 1 тис. 375 робочих місць (27% від річного плану), а ліквідовано - 1 тис. 256.

Нагадаємо, протягом 2009 року у Севастополі з формувань і підприємств російського Чорноморського флоту фактично звільнили 2616 осіб, що склало 67,9% від загальної чисельності звільнених у місті працівників.

Читайте також:

ЧФ Росії розпочав підготовку до військового параду в Севастополі

За рік Чорноморський флот РФ скоротив понад 2,6 тис працівників

В Україні на кожну вакансію претендують 8 безробітніх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: