У Севастополі заборонили дорожні знаки російською мовою

Прокуратура Севастополя наказала демонтувати усі рекламні плакати та дороговкази, написані російською мовою.

Прокуратура Севастополя заборонила рекламу і дороговкази російською мовою та наказала демонтувати усі незаконно розміщені знаки.

Як повідомили в прокуратурі, всупереч вимогам закону на території міста мають місце випадки виконання зовнішньої реклами не державною мовою.

Також було встановлено, що на окремих ділянках доріг встановлено низку дорожніх знаків комерційного призначення, розміщених без узгодження із службою автомобільних доріг та ДАІ, які створюють загрозу безпеці руху.

Відомство наказало керівникові служби автомобільних доріг в Севастополі усунути порушення чинного законодавства шляхом демонтажу незаконно розміщених знаків і рекламних носіїв.

А голові ради з питань регулювання діяльності у сфері розміщення зовнішньої реклами в у Севастополі було наказано вжити заходів щодо приведення зовнішньої реклами у відповідність до вимог чинного законодавства.

Раніше голова Севастопольської міської ради Валерій Саратов заявляв, що на території Севастополя другою державною мовою має бути російська, а місцеві депутати збиралися перевести школи на навчання російською мовою.

"Ми ніколи не сказали ні слова проти української мови, що хтось не любить українську культуру. Але якщо для громадян України, які абсолютно чесно виконують всі функції щодо держави - сплата податків, служба в армії - російська мова рідна, то так само і держава повинна поважати своїх громадян. Тому на території Севастополя або Криму, Донецької, Луганської областей повинні бути дві мови - українська і російська. Тоді проблема мови в державі буде знята", - пояснив Саратов.

Читайте також:

Миколаївським депутатам дозволили використовувати російську мову

Рада дозволила судочинство російською мовою

Крим пропонує поширити "Великое русское слово" на всю Україну

Мер Севастополя вимагає зробити російську другою державною в Криму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: