Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також у нього вилучили "Браунінг" разом з набоями.

Під час обшуку банківських сейфів керівника "Риа Новости Украина" Кирила Вишинського, правоохоронці знайшли зброю, валюту, та договір із забороненим в Україні ЗМІ "Russia Today".

Про це повідомляє речник Генпрокуратури Андрій Лисенко у Facebook.

Згідно з договором, Вишинський отримав посаду керівника представництва МИА "Россия сегодня". При цьому, видання в Україні заборонене, а його представництво не зареєстроване.

Окрім цього, у Вишинського знайшли 226 тисяч доларів, 20 тисяч євро, 50 тисяч гривень, а також пістолет "Браунінг" та набої до нього.

Обшуками банківських сейфів фактичного керівника «Риа новости Украина» виявлено трудовий договір з «Russia Today». 06...

Опубліковано Андрієм Лисенком 8 червня 2018 р.

Нагадаємо, керівник філії пропагандистського агентства "РИА Новости Украина" був затриманий співробітниками СБУ 15 травня. Після обшуків у редакції йому закидають підривну інформаційну діяльність та антиукраїнську пропаганду в інтересах Росії. 

ВідеоСпецслужби знайшли зброю та 200 тисяч доларів у Кирила Вишинського

Служба безпеки України провела обшук банківської скриньки головного редактора "РИА Новости Украина". У ній виявили валюту та пістолет. Обшук, запевняють в СБУ, санкціонований, відбувається у ході досудового слідства. 

Спецслужби знайшли зброю та 200 тисяч доларів у Кирила Вишинського

Так, за даними Служби безпеки, російський журналіст навесні 2014 року відвідав окупований Крим, після чого готував статті з виправданням анексії. Він готував матеріали про підтримку терористичних "Л/ДНР". При цьому фінансування на таку діяльність, за даними слідства, надходило через Сербію із Росії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції