У шалену спеку міжнародні велоперегони паралізували рух транспорту на трасі біля Одеси

У заторах стояли сотні автомобілів.

Сьогодні, 5 серпня, в Одесі відбувалися одразу двоє міжнародних велосипедних перегонів "Tour de Ribas" та "Odessa Grand Prix". Через це вулицями міста та на околицях обмежили рух транпорту. Відповідно, у спеку, сотні автомобілів застрягли в заторах на під'їзді до Одеси.

В'їзд та виїзд із Одеси були сильно ускладнені, пише УНІАН. А за 20 кілометрів від міста, між селами Алтестове і Холодна Балка (Біляївський район Одеської області) застрягли сотні машин. Ситуацію ускладнювала аномальна спека - плюс 39 градусів у тіні. Автомобілісти змушені були простоювати під палючим сонцем, вичікуючи, коли проїдуть учасники велогонки. Після чого учасники авторуху змогли продовжити шлях.

Завтра, 6 серпня, відбудеться другий день змагань. Рух транспорту в місті обмежуватимуть від 10:00 до 14:30. Частково перекриють рух вулицями Пушкінська, Ланжеронівська, Рішельєвська, Велика Арнаутська, Розумовська, Мала Арнаутська, Осипова.

На завтра синоптики обіцяють грозові дощі в багатьох регіонах. Будуть вони і в Одесі. Проте вдень стовпчики термометрів знову будуть показувати 35-37 градусів.

Залиште свій коментар