Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У шкільній їдальні на Дніпропетровщині дітям кашу в тарілки розкладали руками

Викрита завдяки відео працівниця звільнилася зі школи.

У селищі міського типу Черкаське Дніпропетровської області в шкільній їдальні зняли на відео жінку, котра голіруч розкладає в тарілки учням 9-го класу кашу. Її дії бачили інші працівники закладу харчування, однак жодним чином не реагували, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Батьків відзняте дітьми відео розлютило. "Каструлю на голову б одягнув", - обурений один із них. Невдовзі з’ясувалося, що таким екстравагантним способом розподіляла порції навіть не кухар, а підсобна робоча, котра взагалі не мала права цього робити. "Дуже соромно", - визнає директорка школи Ольга Шамахова та запевняє, що про такі експерименти на кухні не знала. За її словами, одна з кухарок захворіла та була на лікарняному, тож інша й попросила робітниць допомогти роздати їжу.

ВідеоНа Дніпропетровщині зафільмували, як працівниця шкільної їдальні руками накладала їжу

Обід зафільмували діти і виклали у мережу. Це обурило батьків. Працівниця вибачилася та написала заяву про звільнення. Водночас після розголосу школу вже перевіряє комісія. З’ясувалося, ця жінка взагалі не мала права розкладати їжу.

На Дніпропетровщині зафільмували, як працівниця шкільної їдальні руками накладала їжу

72-річна підсобна робоча спершу виправдовувалась, що в такий спосіб чистила каструлю перед миттям, але врешті визнала провину і сама написала заяву про звільнення. У школі вона працювала чверть століття, ніяких претензій досі до неї не було. "Вона просила пробачення, вона тут плакала в мене. Вона кається, як чорт поплутав, каже, ніколи такого не робила і навіть ложка поруч лежала", - розповіла директорка. Працівники їдальні, що бачили таку недоречну ручну роботу, неговіркі. Кухарка та робітниці-свідки вже дістали догани.

Місцеве управління освіти наполягає, щоби героїню відео звільнили за порушення, а не просто дали піти з роботи за власним бажанням. У школі вже працює комісія, і хоч минулося без отруєнь, грубе порушення санітарних норм обіцяють не лишити поза увагою та перевірити заразом й інші заклади району. "Я подумала, що це не зі мною, що це страшний сон", - коментує побачене відео начальник управління освіти Новомосковської райдержаміністрації Олена Щербакова.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції