У школах Грузії запровадили уроки пам'яті жертв Голодомору

У недільних школах міст Тбілісі, Батумі та Поті для української діаспори були відкриті "уроки пам’яті", що присвячені темі Голодомору.

У недільних українських школах міст Тбілісі, Батумі та Поті впродовж грудня будуть проводитись відкриті "уроки пам’яті", присвячені темі Голодомору. Про це на брифінгу розповів речник МЗС Олександр Дикусаров.

"У недільних українських школах міст Тбілісі, Батумі та Поті були відкриті "уроки пам’яті", що присвячені темі Голодомору, які будуть проводитись також упродовж грудня цього року", - сказав Дикусаров.

Речник наголосив, що мета цих уроків - ознайомлення молодого покоління етнічних українців з трагічними сторінками історії українського народу.

Як повідомлялося, Міністерство освіти та науки під керівництвом Дмитра Табачника в 2010 році проігнорувало заходи, спрямовані на вшанування пам'яті жертв Голодомору.

Міносвіти не направляло до навчальних закладів методичні рекомендації із проведення присвячених темі Голодомору "Уроків пам'яті", як це робилося в попередні роки.

Міносвіти також відмовилось проводити щорічну Всеукраїнську краєзнавчу акцію учнівської та студентської молоді "Колосок пам'яті". Також було скасовано проведення виставок, присвячених темі геноциду українців.

Читайте також:

Опозиція: Голодомор визнали геноцидом 143 країни

Меморіалу пам'яті жертв Голодомору не вистачає грошей

Wikileaks: Росія шантажувала інші країни, щоб не визнавали Голодомор

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: