Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У школах окупованого Севастополя учні за бажанням можуть вивчати українську мову

Дисципліна – не обов'язкова.

Школярі в окупованому Севастополі від нового навчального року можуть вивчати українську мову, повідомляє російське інформагентство ТАСС.

Дисципліна – не обов'язкова і вивчати її можна за вибором учнів. "У лінії вивчення рідних мов у цьому році до російського і кримськотатарської додається українська", - каже директор департаменту освіти і науки Севастополя Ігор Білозеров. Він каже, що його департамент отримав прохання на введення уроків української мови перед початком навчального року.

Як пояснив Білозеров, кримськотатарську мову викладають у школах і як факультативи, і як обов'язкові уроки у різних класах.

Зауважимо, що російську мову як національну вивчають понад 41 тис. дітей, повідомили у департаменті. Українську – близько 180 осіб, кримськотатарську – стільки ж. Крім того, є заявки на вивчення вірменської та азербайджанської мов. Також були поодинокі прохання ввести вивчення грецької мови, але заявники самі відмовилися від введення цього предмета.

Як повідомлялося раніше, в окупованому Криму Росія блокує український радіосигнал. Він відсутній у щонайменше десяти населених пунктах півострова. Крім того, на частотах деяких українських радіостанцій працюють російські.

Залиште свій коментар

Вибір редакції