У школах почали показувати навчальні мультфільми від телеканалу "ПлюсПлюс"

Дата публікації
Перегляди
1435
У школах почали показувати навчальні мультфільми від телеканалу "ПлюсПлюс"

ТСН.ua

Мультфільм можна скачати безкоштовно.

Дивитися мультфільми просто на уроках і пізнавати світ. До цього навчального року канал "ПлюсПлюс" підготував школярам і вчителям десять нових серій пізнавального мультика "Світ чекає на відкриття". Це власний продукт каналу. І цей проект схвалило Міністерство освіти України.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

На лінійці замість нудних промов першачки, вчителі і батьки пританцьовують. Навіть ті, хто спочатку дуже засмутився, також підстрибують з аніматорами. Такий перший день у школі дітям сподобався.

Першачки ще не знають, що на уроці буде ще й мультик. Батьки ідею вчителів схвалюють.

У цій київській школі долучились до щорічної ініціативи каналу "ПлюсПлюс". Він створив нову серію пізнавальних мультфільмів "Світ чекає на відкриття". І Міносвіти рекомендувало їх до показу в початковій школі.

Мультики - школам. Канал "ПлюсПлюс" підготував для школярів новий пізнавальний мультфільм

Мультики - школам. Канал "ПлюсПлюс" підготував для школярів новий пізнавальний мультфільм

Школярі всілися за нові парти і взялися малювати олівцями. Саме про них і буде мультик. На екрані - вже знайомі дітям герої каналу "ПлюсПлюс". Вони теж вчаться і дізнаються, як винайшли олівець.

Вчитель Оксана Перетятко не вперше ставить мультфільми з цієї серії своїм школярам. І каже, що це гарний спосіб заохотити дітей на уроках:

"Розвиває в дітей допитливість, цікавість. Такі мультфільми пробуджують іскорку до навчання".

Завантажити ці мультфільми можна просто з сайту каналу "ПлюсПлюс" безкоштовно. Вони будуть доступні аж до кінця жовтня. А в ефірі каналу вони вже йдуть.

Олена Мацюцька

Наступна публікація