У школі, де заборонили привітати сина АТОвця, пояснили свою позицію

Директорка переконує, що діяла в інтересах школярів

Скандал у школі на Київщині набув розголосу. Він спалахнув між родичами загиблого АТОвця та військкоматом з одного боку і шкільним колективом - з іншого. Дирекція Морозівського навчального закладу на першовересневій лінійці заборонила військовому комісару привітати першачка Іллю Поповича - сина загиблого героя. Натомість запропонували відвести дитину за школу і там вручити подарунок. Тепер, внаслідок хвилі суспільного обурення, дирекція школи шукає собі виправдання, йдеться в ТСН.16.45.

Мати двох школярів, Іллі та Кирила, Юлія Попович із прикрістю згадує цьогорічне перше вересня. Жінка розповідає, 6-річний Ілля якраз ішов у перший клас навчального комплексу, який названо на честь його батька, загиблого в АТО Дениса Поповича. Чоловік пішов на фронт гранатометником наприкінці 14-го року. За два місяці загинув під час бою за Донецький аеропорт. Перед першим вересня вдові подзвонив військовий комісар та повідомив, що на лінійці привітають сина вояка, першачка Іллю. Але не склалося: хлопчака вітали, але подалі від зайвих очей.

Про інцидент Юлія написала в мережі, тисячі користувачів обурилися поведінкою адміністрації школи та комісара. У самій школі емоції й досі не вщухають.

Сьогодні тут зустрілися родичі, дирекція школи та чиновники з управління освіти. Учителі твердять до АТОвців ставляться з повагою, завжди допомагають речами та продуктами. На лінійці вшанували загиблих хвилиною мовчання та дали Іллі калатати в дзвоник. Конфлікт, кажуть, стався бо заступник комісара прийшов в останню хвилину і його виступ не планували.

"Ми записали його до виступаючих, сказали привітайте всіх, зокрема Іллю. Але подарунок вручіть чи то в класі, чи десь окремо цій дитинці, бо подарунок один, дітей двоє, щоб не виникло ніяких ситуацій", - каже директорка школи.

"Руслана Павлівна заборонила, категорично заборонила. Мотивуючи це тим, що якщо подарунок буде вручений Іллі, інші діти зададуть питання, чому інші не отримають подарунок. Я запропонував вручити в класі. Також сказали, що це неможливо", - запевняє комісар.

Після скандалу рідні АТОвця звернулися до районної адміністрації та до Міністерства освіти. Воліють, аби освітяни провели службову перевірку.

ВідеоНа Київщині здійнявся скандал через заборону дирекцією школи привітати сина загиблого воїна

Залиште свій коментар