У шлунку загиблого в міліції студента виявили кров

Адвокат матері Ігоря Індила повідомив, що у шлунку загиблого студента були виявлені кров'янисті маси, які можуть свідчити про удари в живіт.

На судовому процесі у справі загибелі студента Ігоря Індила у Шевченківському РУВС Києва були оприлюднені деякі результати медичної експертизи.

За даними розтину, у шлунку та кишечнику загиблого були виявлені кров'янисті маси, що може свідчити про результат зовнішнього втручання, повідомив під час попереднього слухання адвокат матері студента Олександр Заруцький.

Юрист підкреслив, що у виконаної експертизи немає відповідей на багато питань - зокрема, важливо встановити, утворилися кров'янисті маси через удари в живіт чи з якоїсь іншої причини. Тому родичі загиблого наполягали відправити справу на дорозслідування, але клопотання було відхилено. У судовому рішенні було зазначено, що вказаних матеріалів достатньо, а вказані недоліки потребуватимуть з'ясування під час розгляду справи по суті.

Перше судове засідання розгляду справи по суті призначено на 8 грудня.

Нагадаємо, у травні в Шевченківському райвідділку міліції загинув 20-річний студент Ігор Індило.

За офіційними результатами експертизи, хлопець помер від падіння на тверду підлогу: в міліції стверджували, що він кілька разів впав і вдарився головою, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння. Водночас батьки Індила не виключають, що його могли забити до смерті правоохоронці.

Читайте також:

Суд відмовився повторно розслідувати загибель студента у райвідділі міліції

Винуватцем смерті студента в міліції визнали тверду підлогу

Смерть студента в райвідділку міліції зафіксувала відеокамера

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: